Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Доцент Інженерного інституту ЗНУ – керівник науково-практичного проекту на IV Міському форумі соціальних ініціатив в освіті

16.04.2019 11:58 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний інститут факультет економіки та менеджменту наукова діяльність співпраця зі школами профорієнтаційна діяльність

Форум соціальних ініціатив, який уже вчетверте відбувся в Запоріжжі, об’єднав учнів, котрі займаються науково-дослідною роботою в межах STEМ-освіти. Цього року в роботі Форуму взяли участь 163 учасники, серед яких – 92 школярі, 60 педагогів і 11 партнерів – представників провідних підприємств, бізнесу, громадських організацій, вищих навчальних закладів, у тому числі й  Інженерного інституту Запорізького національного університету.

Перший день IV Міського форуму соціальних ініціатив в освіті проходив у Виставковому центрі «Козак-Палац». За традицією, після урочистого відкриття пройшли захисти сорока кращих учнівських наукових проектів. Цього року школярі розробили проекти з поліпшення системи освіти, IT-технологій, енергозберігаючих технологій, розбудови регіонального туристичного бізнесу тощо.

Серед учасників була й учениця 10-В класу Запорізького колегіуму «Елінт» Ганна Андрійчук, науковий керівник якої – кандидат економічних наук доцент кафедри економіки підприємства Інженерного інституту ЗНУ Родіон Севастьянов. Дівчина захищала свій науково-практичний проект під назвою «Розвиток туристичного кластеру Запорізької області» у секції «Мікроекономіка та макроекономіка».

Підводячи підсумки роботи Форуму, директор департаменту освіти і науки Запорізької міськради Юлія Погребняк зазначила, що «сьогодні дуже потрібно почути позицію учнівської молоді та створити умови, які дозволять їй розвиватися. Необхідно втілити в життя реальні проекти молодих запоріжців…».

Наприкінці роботи Форуму його учасникам були вручені дипломи та нагороди.

Вітаємо ученицю Запорізького колегіуму «Елінт» Ганну Андрійчук та її наукового керівника Родіона Севастьянова з новим успіхом та бажаємо не зупинятися на досягнутому!

Інженерний інститут ЗНУ