Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Економіко-правничому коледжі влаштували «Суд над Атомом»

В Економіко-правничому коледжі влаштували «Суд над Атомом»

16.04.2019 14:25 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж Декада природничих дисциплін освітній процес рольова гра

П’ятнадцятого квітня в рамках популяризації Декади природничих дисциплін було проведено нетипове підсумкове заняття з фізики в форматі рольової гри під назвою «Суд над Атомом».

Задля узагальнення набутих знань студентів про роль атомної енергетики в житті людини, викладач фізики Ірина Шпуганич організувала нетривіальний захід – «Суд над Атомом». Основна мета заняття полягала в розвитку цілісності сприйняття навколишнього світу на основі наукових знань про атом та атомне ядро.

Концепція цієї історії мала юридичний характер. Адже перед нами повстала серйозна проблема: винищування Атомом величезної кількості людей. Якщо звертатися до історичних джерел, то ми згадаємо, що 1945го року в містах Хіросіма та Нагасакі через атомні бомби «Малюк» та «Товстун» загинуло приблизно 120 000 людей. Тому в нашій «казці» Атом повстає перед нам не інакше, як злочиець. До речі, цю роль майстерно зіграв студент групи к 61-18 Володимир Пазій.

Відтворення судового процесу неможливо без головних юридичних органів : головних суддів, роль яки зіграли студентки групи к 61-18 : Тетяна Алдошина, Поліна Мороз, Анастасія Муратова. Роль не менш важливого компетентного юридичного органу(прокурора) зіграла Валерія Іванова. Вислухавши усі звинувачення на адрксу «підсудного», з’являється захисник, який не був згоден із думкою більшості і певен, що Атом не несе за собою ніякої шкоди. Вина лише за людьми, які використовують молекули  атома виключно в своїх цілях. Тому, остаточний вирок суду: НЕ ВИНЕН!

За допомогою цього заходу студенти поглибили свої знання з фізики про атом та його будову, згадали певні історичні, екологічні, біологічні факти. Та зробили висновки щодо впливу атома на навколишнє середовище.

Поліна Мороз