Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Викладач факультету журналістики провела урок із медіаграмотності для запорізьких школярів

16.04.2019 14:27 Все Головні новини Факультети Журналістики Факультет журналістики співпраця зі школами профорієнтація медіаграмотність

Останнім часом вже доброю традицією для факультету журналістики стало проведення уроків з медіаграмотності в середніх школах. Минулого тижня в Запорізькій загальноосвітній школі № 59 для десятикласників урок на тему «У світі інформації та мас-медіа» провела доцент кафедри теорії комунікації, реклами та зв'язків із громадськістю Катерина Доценко.

Ця співпраця з вчителем історії Наталею Негреєвою стала можливою завдяки включення до шкільної програми предмету «Громадянське суспільство». Одним із розділів цього курсу і є розмова про види комунікації, про важливість донесення об'єктивної інформація, про галузь медіа.

Під час зустрічі з викладачем факультету журналістики учні із жвавістю долучилися до обговорення важливих проблем. Викликав зацікавлення у них і настановчий тест «Сніжинка», який переконав усіх у неоднозначному сприйнятті інформації різними людьми, незважаючи на однакові вихідні умови.

Попереду ще багато тем, таких як «Медіа і демократія», «Свобода, етика, відповідальність», «Маніпулятивний вплив медіа», «Критичне сприйняття та протидія маніпуляціями мас – медіа», «Інтернет». Та хочеться сподіватися, що початкова настанова не минула даремно, й багато хто усвідомив важливість ретельного і відповідального ставлення до інформації.

Факультет журналістики