Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники Запорізької музичної школи №2 приєдналися до проекту біологічного факультету «ДНК (Дуби-нащадки козацтва)»

17.04.2019 10:53 Все Головні новини Факультети Біологічний Біологічний факультет проектна діяльність співпраця зі школами профорієнтаційна діяльність проект «ДНК (Дуби-нащадки козацтва)»

Днями представники Запорізької музичної школи №2 долучилися до реалізації важливого краєзнавчо-патріотичного проекту «ДНК (Дуби-нащадки козацтва)». Його організатором є представники біологічного факультету ЗНУ.

Вони надають навчальним закладам м. Запоріжжя та області саджанців, вирощених із жолудів Запорізького дуба на верхній Хортиці. Це стало можливим завдяки зусиллям завідувача кафедри загальної та прикладної екології і зоології, професора Олександра Рильського.

У висадженні дубів біля приміщення школи взяли участь директор закладу освіти Ірина Холодна, викладачі та учні. Вони зазначили, що висадка цих дубків – перший крок до створення власного зеленого світу.

Представники школи дуже вдячні науковцям біологічного факультету, зокрема декану Людмилі Омельянчик і професору Олександру Рильському за надані саджанці й рекомендації щодо висадження й догляду за ними. Вони висловили сподівання на подальшу плідну співпрацю з біологічним факультетом Запорізького національного університету.

Біологічний факультет