Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Благодійний ярмарок на факультеті СПП

Благодійний ярмарок на факультеті СПП

17.12.2008 12:17

У рамках святкування 17-річчя із дня створення факультету соціальної педагогіки та психології його студенти не лише влаштували яскравий концерт, а провели низку незвичайних заходів. Найпомітнішим з них став благодійний ярмарок, що відбувся у холі восьмого корпусу Запорізького національного університету.

На відвідувачів заходу чекало багато приємних сюрпризів та несподіванок. Кожен охочий за символічну ціну міг придбати диво-печиво, із запеченим у ньому пророкуванням майбутнього. Також усім бажаючим пропонувалися випробувані «шпаргалки секонд-хенд» із гарантованою 100-відсотковою якістю. А ще на всіх гостей свята чекали «справжні» циганські ворожіння, бажаючі могли скористатися такими послугами, як складання віршів на замовлення та боді-арт. Справжньою окрасою заходу стала розпродаж ексклюзивних новорічних сніжинок.
Найбільшою ж популярністю серед студентів користувалась послуга «РАГС», де на всі закохані пари чекала жартівлива шлюбна церемонія, що тривала усього кілька хвилин. Придбати ж такі незвичайні товари та скористатися святковими послуги можна було за спеціально встановлену валюту, курс якої відповідав курсу гривні. Усі зібрані кошти будуть витрачені для придбання новорічних подарунків вихованцям одного із дитячих будинків міста.

Анна СОБУР