Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі Інженерного інституту ЗНУ проводять зі школярами економічні заняття у нестандартній формі

18.04.2019 10:06 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний інститут факультет економіки та менеджменту профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами зустріч з абітурієнтами

Галузь економічної освіти повинна перебувати в постійній динаміці, адекватно реагуючи на зміни зовнішнього середовища та адаптуючись до його потреб. З урахуванням цього на факультеті економіки та менеджменту Інженерного інституту ЗНУ постійно впроваджують активні методи навчання не тільки на практичних заняттях, а й під час спілкування з учнівською молоддю.

Одним із найефективніших прийомів розвитку творчих здібностей молоді викладачі кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту вважають ігрові методи навчання, спрямовані на розвиток нестандартного мислення.

На початку квітня команда викладачів Інженерного інституту Запорізького національного університету здійснили низку поїздок по Запорізькій області та за її межі. Метою цих зустрічей стало проведення занять з економіки в нестандартній формі, а також зацікавити учнів економічними спеціальностями, які можна отримати в Інженерному інституті ЗНУ.

Гостей з Інженерного інституту – Тетяну Меліхову, Лева Феофанова та Наталію Чакалову – запросили відвідати ЗОШ №№ 1, 3, 4 міста Синельникове, між командами яких відбувся економічний брейн-ринг. Його завдання були спрямовані на те, щоб не лише пробудити в школярах інтерес до економічних дисциплін, оцінити свій рівень знань в цій області, а й навчитися формулювати свої відповіді і відстоювати свою точку зору.

Школярам дуже сподобалась гра, їх дуже зацікавило, що на економічному факультеті Інженерного інституту проведення таких ігор є традицією. Але цікавим навчанням роблять не тільки ігри та інтелектуальні розваги, які постійно влаштовують студенти та викладачі факультету економіки та менеджменту, а й професіоналізм викладачів факультету. Саме про це розповідали студенти групи ОА-15-1 Олександр Парнюк та Віталій Герасимов, завітавши до рідних шкіл. Олександр побував у Херсонській області, відвідавши Щасливцівську загальноосвітню школу. А Віталій завітав до Кушугумського навчально-виховного комплексу «Інтелект».

Під час зустрічей студенти поділилися зі старшокласниками своїми враженнями про навчальну, спортивну, громадську діяльність та про інші приємні моменти студентського життя.

Факультет економіки та менеджменту висловлює подяку за запрошення  та гостинність методисту відділу освіти Синельникивській міської ради Тетяні Помазан і директору ЗОШ №1 Олені Білан.

Інженерний інститут ЗНУ