Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті CПП молоді науковці презентували дослідження, присвячені вирішенню актуальних соціально-педагогічних проблем

Сімнадцятого квітня на факультеті соціальної педагогіки та психології відбулося засідання секції «Соціальна педагогіка» у рамках ХІІ університетської науково-практична конференція студентів, аспірантів і молодих учених «Молода наука-2019».

Робота секції походила під керівництвом декана факультету соціальної педагогіки та психології доцента Ольги Пономаренко та професора Наталі Заверико, секретар: Тетяна Турбар.

У заході взяли участь студенти спеціальності «соціальна педагогіка», також були представлені наукові здобутки студентів факультету фізичного виховання та Економіко-правничого коледжу. Усього до друку було подано двадцять чотири роботи.

На початку заходу учасників привітала завідувач кафедри соціальної педагогіки професор Наталя Заверико, яка побажала студентам успіхів у подальших наукових пошуках. Вона наголосила на тому, що теми, які розглядаються на засіданні секції, завжди дуже актуальні й стосуються найгостріших соціально-педагогічних проблем сучасного суспільства.

Найбільше жваве обговорення та зацікавлення в аудиторії викликали доповіді Тетяни Дніпровської («Соціально-педагогічна профілактика інтернет-залежності підлітків»), Іллі Жупаненка («Політична необізнаність української молоді: аналіз проблеми на початку ХХІ століття»), Євгенії Краус («Соціально-психологічна адаптація військовослужбовців, що приймали участь в антитерористичній операції»), Дар’ї Медведєвої («Дослідження впливу взаємовідносин підлітка з однолітками на його самооцінку»). А ще – Олесі Семак («Культура педагогічного спілкування у побудові взаємин між викладачем і студентами»), Олександра Прокоф’єва («Паління як дилема для суспільства: вплив на мислення»), Анастасії Степанець («Психологічні умови успішної адаптації першокурсника у закладі вищої освіти») та Анастасії Кирилюк («Інноваційні технології профілактичної роботи соціального педагога»).

Підсумки наукової конференції підбила доцент Олена Лещенко, яка подякувала всім учасникам за цікаві, змістовні та актуальні доповіді та  вичерпні відповіді на запитання, а також аудиторії – за активну участь в обговоренні дискусійних питань.

Факультет соціальної педагогіки та психології