Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Команда ЕПК втретє перемагає в І етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування

18.04.2019 14:35 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж Всеукраїнська студентська олімпіада з програмування перемога

Нещодавно на базі «Запорізької політехніки» (Запорізького національного технічного університету) відбувся І (обласний) етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування. Дивізіон коледжів був представлений п’ятьма студентськими командами.

Команда студентів Економіко-правничого коледжу ЗНУ  «CELZNU Super (MAN)» у складі студентів 3 курсу спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» Анни Валяєвої, Микити Кравця й Іллі Шведова в запеклій боротьбі здобула І місце.

У вересні 2019 року у м. Миколаєві ця команда буде відстоювати честь свого коледжу на регіональному етапі олімпіади.

Колектив Економіко-правничого коледжу вітає студентів та бажає їм подальших успіхів і нових перемог!

Економіко-правничий коледж