Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Юні науковці розкривали актуальні проблеми з питань менеджменту та логістики

Юні науковці розкривали актуальні проблеми з питань менеджменту та логістики

18.04.2019 15:03 Все Головні новини Факультети Менеджменту Факультет менеджменту конференція «Молода наука-2019» секція «Менеджмент і логістика» студентська наука наукові дослідження

Шістнадцятого квітня в рамках цьогорічної науково-практичної конференції студентів та молодих науковців «Молода наука-2019», на базі факультету менеджменту ЗНУ відбулось засідання секції «Менеджмент і логістика».

Захід проходив під керівництвом кандидата філософських наук, доцента Олександра Олійника, а секретарем секції стала Марина Тринц.

У секції взяли учать багато молодих науковців, які презентували свої наукові досягнення виключно англійською мовою, тим самим продемонструвавши високий рівень мовної компетентності. Свої роботи представили: Баранік А., Тіхонова Я., Чернявська А., Петрук В., та багато інших молодих науковців. Під час доповідей було розкрито  широкий спектр досліджень які стосується вдосконалення системи планування, особливості асортиментної політики, діагностики фінансово-економічної діяльності ПАТ «Запоріжсталь». А також – розвиток лідерської компетенції, сучасний розвиток систем управління, роль України в свідомому партнерстві, особливості бізнес-культури у Фінляндії, підвищення брехні у діловому спілкуванні та багато інших.

Присутні на заході визнали теми доповідей актуальними та цікавими. Доповіді викликали низку питань та жваві обговорення між учасниками й слухачами. Зокрема, доповідачі отримали важливі поради щодо подальшого поглиблення дослідження проблематики, представленої у їхніх наукових розвідках.

Після завершення роботи секції її керівник Олександр Олійник подякував учасників за плідну працю та побажав і надалі продовжувати свою наукову діяльність.

Вероніка Горбенко