Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка факультету менеджменту Юлія Сурсякова – переможниця Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

19.04.2019 08:54 Все Головні новини Факультети Менеджменту Факультет менеджменту студентська наука Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт перемога

Сімнадцятого-вісімнадцятого квітня в Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова (м. Миколаїв) відбувся ІІ етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління спортивно-оздоровчою діяльністю». До участі у підсумковій конференції запросили 32 автора-студента із 21 закладу вищої освіти України (загалом, участь у конкурсі взяли понад 100 студентів-авторів із понад 30 закладів вищої освіти, які представили на розгляд комісії 84 наукових роботи).

За підсумками конференції дипломом ІІІ ступеню нагороджено студентку 1 курсу освітнього ступеню магістр факультету менеджменту Запорізького національного університету Юлію Сурсякову за представлену наукову роботу «Розвиток спортивно-оздоровчого туризму на прикладі Запорізької області» (науковий керівник – к.філос.н., доцент Олександр Олійник).

Представлені на конкурс роботи відрізнялись високим рівнем теоретичного обґрунтування досліджуваних проблем, інноваційними підходами до вирішення науково-прикладних задач. А також – розробленими рекомендаціями та пропозиціями, які є впровадженими у діяльність господарюючих суб’єктів, органів управління та інших установ та організацій.

Колектив факультету менеджменту вітає переможницю та її наукового керівника, бажаємо подальших наукових успіхів та звершень!

Факультет менеджменту