Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті провели майстерню із розробки та прийняття Статуту територіальної громади

На юридичному факультеті провели майстерню  із розробки та прийняття Статуту територіальної громади
19.04.2019 08:58 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет освітній процес майстерня

Вісімнадцятого квітня на базі юридичного факультету Запорізького національного університету, за сприяння декану юридичного факультету професора, члена-кореспондента НАПрН України Тетяни Коломоєць, у рамках курсу «Муніципальне право» відбувся майстерня «Механізм розробки та прийняття Статуту територіальної громади як акту локальної саморегуляції». У заході були задіяні студенти 2 курсу групи 6.0817-3 юридичного факультету та співробітники лабораторії нормотворчої діяльності та правозастосування.

Під час заняття, яке відбулося за участю завідувача лабораторії Шиванової М.Г. та к.ю.н., доцента Верлос Н.В., студенти взяли участь у моделюванні нормотворчого процесу місцевої ради, зокрема у розробці та прийнятті Статуту територіальної громади.

На думку організаторів, такий формат освітнього процесу сприятиме виробленню практичних навичок у галузі муніципальної нормотворчості та більш ефективному засвоєнню теоретичного матеріалу.

Юридичний факультет