Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На історичному факультеті у рамках «Молодої науки-2019» розглянули актуальні питання історичної галузі

19.04.2019 14:25 Все Головні новини Факультети Історії та міжнародних відносин Історичний факультет конференція «Молода наука» секція «Історичні науки» студентська наука наукові досягнення

Шістнадцятого квітня на історичному факультеті розпочала роботу секції «Історичні науки» у рамках цьогорічної науково-практичної конференції студентів та молодих науковців «Молода наука-2019». Робота секції тривала під час трьох тематичних засідань: «Історія України» (керівник – професор С. Лях), «Джерелознавство, історіографія та спеціальні історичні дисципліни» (керівник – доценти Ю. Головко й І. Савченко) й «Всесвітня історія та міжнародні відносини» (керівник – доценти С. Белоножко й А. Омельченко).

Зокрема, студенти історичного факультету під керівництвом професора  Ляха розглянули чимало важливих й актуальних проблем в історичній вітчизняній галузі.

Під час засідання «Всесвітня історія та міжнародні відносини» представили різноманітні наукові дослідження. Зокрема, Бачинська Ю. виступила з доповіддю на тему «Плакати Іспанії часів Громадянської війни 1936-1939 рр. як засіб політичної пропаганди»; Кольнобрицька І. висвітлив «Повстання сегадорів 1640-1659 рр. у відображенні літературних пропагандистських творів сучасників»; Леонт’єва Г. розглянула таку тему. як «Перша світова війна очима західних письменників-фронтовиків»; Решетняк В. дослідила «Співробітництво країн Вишеградської групи з Україною на сучасному етапі: економічний аспект».

Марія Ананьєва