Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Студентка економічного факультету Інна Коваленко – серед переможців Всеукраїнського конкурсу наукових робіт

19.04.2019 14:43 Все Головні новини Факультети Економічний Економічний факультет студентська наука Всеукраїнський конкурс наукових робіт перемога

Студентка кафедри міжнародної економіки, природних ресурсів та економіки міжнародного туризму економічного факультету Інна Коваленко посіла 2 місце у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт зі спеціальності «Маркетинг».

Нещодавно на базі Тернопільського національного економічного університету відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Маркетинг», у якому взяли участь понад 125 учасників. Галузевою конкурсною комісією було допущено до участі у ІІ турі 32 роботи.

Запорізький національний університет представляла студентка 1 курсу магістратури освітньої програми «Міжнародна економіка» кафедри міжнародної економіки, природних ресурсів і економіки міжнародного туризму Інна Коваленко із роботою «Особливості сприйняття емоційної та раціональної реклами освітніх послуг поколінням Z». Науковий керівник – доцент кафедри міжнародної економіки, природних ресурсів і економіки міжнародного туризму Наталя Венгерська.

За результатами ІІ туру конкурсна комісія нагородила Інну Коваленко Дипломом ІІ ступеня за високий науковий рівень підготовки, а її наукового керівника Наталю Венгерську – Подякою за підготовку переможця конкурсу.

Доцент Наталя Венгерська зазначила, що результати наукової роботи Інни Коваленко впроваджено кафедрою міжнародної економіки, природних ресурсів і економіки міжнародного туризму при проведенні профорієнтаційної роботи кафедри. Оскільки серед завдань її наукової роботи були розробка емоційного та раціонального промо-відео освітньо-професійної програми «Міжнародна економіка» та аналіз її сприйняття представниками покоління Z, зокрема учнями шкіл Запорізької області.

Колектив факультету вітає Інну Коваленко та її наукового керівника Наталю Венгерську з перемогою та бажає подальших успіхів у науковій діяльності і професійного зростання!

Економічний факультет