Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У рамках конференції «Молода наука» студенти досліджували проблеми сучасної економіки

19.04.2019 14:35 Все Головні новини Факультети Економічний Економічний факультет конференція «Молода наука» секція «Економічні науки» наукові здобутки» студентська наука

П’ятнадцяте квітня на економічному факультеті ЗНУ відбулося засідання ХІІ університетська науково-практична конференція студентів, аспірантів і молодих учених «Молода наука-2019». Із привітальним словом виступила декан економічного факультету ЗНУ, д.е.н., професор Алла Череп, яка привітала всіх присутніх з початком тижня науки, побажала успіху і натхнення в нових наукових роботах. Також до привітального слова долучились присутні викладачі економічного факультету.

Основні проблеми, які було розкрито на конференції, присвячено фіскальній політиці нашої держави, реформам податкової політики, впровадженню міжнародних стандартів, інноваційному розвитку та цифровізації національної економіки, тенденціям маркетингової діяльності в сучасних умовах.

Студенти в процесі обговорення розглядали питання щодо аналізу тенденцій цифровізації національної економіки; управління та розвитку персоналу виробничого підприємства; фіскальної політики України в сучасних умовах. А щереформування податкової системи, як основи вирішення податкових проблем в Україні; напрямів реформування податкової політики в Україні; сучасного стану та розвитку валютного ринку України; аналізу стану підприємства на основі звіту про рух грошових коштів. організації обліку основних засобів на підприємстві. Крім того, вони розглянули особливості організації бухгалтерського обліку на підприємствах малого бізнесу; стратегії управління персоналом підприємства; фінансової безпеки страхового сектору в Україні: проблеми та напрями покращення; страхового ринку України: сучасні реалії та перспективи; проблем реалізації кредитно-інвестиційної діяльності банків в Україні; обліку поточних зобов’язань підприємства: сучасний стан та напрями удосконалення. На заході йшлося про особливостей імпортозаміщення країн світу; проблем впровадження міжнародних стандартів фінансової звітності та їх майбутнє в Україні; інноваційного розвитку ПАТ «Запоріжсталь»; витрат підприємства та їх класифікація для потреб управління й економічного аналізу; етичного маркетингу: сутність і проблеми застосування в Україні; ринку праці та його регулювання в Запорізькій області.

Учасники конференції висвітлили головні економічні проблеми нашої країни, які є дуже актуальними сьогодні. Для наочності, молоді вчені при виступі використовували різноманітні графіки, схеми і таблиці, які дозволяли краще зрозуміти матеріал.

На ХІІ університетській науково-практичній конференції студентів, аспірантів і молодих учених «Молода наука-2019» були присутні викладачі  економічного факультету, студенти-учасники та запрошені гості з інженерного інституту ЗНУ:

Воронкова Валентина – д.ф.н., професор, завідувач кафедри менеджменту організацій і управління проектами інженерного інститут ЗНУ;

Ажажа Марина – к.д.у., доцент кафедри менеджменту організацій і управління проектами інженерного інститут ЗНУ;

Луай Муц – кандидат соціологічних наук, доцент, директор центру освітніх послуг для іноземних громадян Запорізького національного університету.

Після закінчення конференції  всі учасники були нагороджені грамотами, які вручила д.ф.н., професор Валентина Воронкова.

Економічний факультет