Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Магістрантка біологічного факультету Анастасія Матвієнко виборола ІІ місце на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

19.04.2019 15:00 Все Головні новини Факультети Біологічний Біологічний факультет студентська наука Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт перемога

Із метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді, стимулювання їх творчої праці, а також у рамках виконання наказу МОН України №1010 від 18.09.2018 р. «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2018/2019 навчальному році» в Україні відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Лісове господарство».

До ІІ туру, за результатами роботи конкурсної комісії з 8 професорів біологічного факультету зі спеціальності «Лісове господарство», від ЗНУ з трьох конкурсних робіт була рекомендована наукова розвідка Анастасії Матвієнко – магістрантки І курсу спеціальності 205 Лісове господарство (освітня програма «мисливське господарство»).

Тема її роботи «Особливості поведінки шляхетного оленя (Cervus elaphus) та лані європейської (Dama dama) в степових екосистемах південного сходу України». Науковий керівник – завідувач кафедри біології лісу, мисливствознавства та іхтіології, професор Валерій Домніч).

Базовим ВНЗ ІІ туру у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Лісове господарство» цього року був призначений Харківського національний аграрний університет імені В. В. Докучаєва.

За результатами ІІ туру Анастасія Матвієнко отримала Диплом ІІ ступеня. А її науковий керівник – професор Валерій Домніч – Подяку за підготовку переможниці Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Лісове господарство».

Колектив біологічного факультету вітає магістрантку Анастасію Матвієнко й професора Валерія Домніча з вагомим досягненням і зичать їм подальших перемог!

Біологічний факультет