Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Запорізькому металургійному коледжі ЗНУ провели День відкритих дверей

У Запорізькому металургійному коледжі ЗНУ провели День відкритих дверей

Минулого тижня Запорізький металургійний коледж ЗНУ вкотре зустрічав старшокласників м. Запоріжжя та Запорізької області. На захід завітали й юні залізничники (випускники Дитячої залізниці 2019 року), випускники минулих років привели своїх дітей, які вже незабаром стануть студентами коледжу.

Для того, щоб майбутні студенти могли свідомо обрати фах, за яким вони навчатимуться, викладачі коледжу підготували відеопрезентацію про провідні спеціальності Запорізького металургійного коледжу ЗНУ. Презентувавши спеціальності, адміністрація коледжу наголосила на перевагах навчання в ЗМК ЗНУ, а саме: проходженні технологічної практики на ПАТ «Запоріжсталь», стипендіальному забезпеченні, гарантованому працевлаштуванні випускників, достойній заробітній платі тощо.

З метою роз'яснювальної роботи на захід завітав привідний інженер відділу розвитку персоналу ПАТ «Запоріжсталь» Олексій Івченко. Він наголосив на пріоритетних напрямках розвитку ПАТ «Запоріжсталь», цільових програмах підтримки молодих спеціалістів та методах заохочення співробітників. Важливо зазначити, що умови праці на комбінаті покращуються з кожним роком завдяки постійній модернізації виробництва.

Задля ознайомлення школярів з матеріально-технічною базою навчального закладу було проведено екскурсію коледжем.

Сподіваємося, що випускники зроблять правильний вибір,  адже металургія – це основна провідна галузь розвитку промисловості міста Запоріжжя. Саме тому, обираючи металургійні спеціальності, молодь може бути впевненою у своєму майбутньому.

Запорізький металургійний коледж ЗНУ

Інженерний інститут ЗНУ