Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Науковці історичного факультету взяли участь у семінарі з проблем і перспектив розвитку сучасного музейного простору

22.04.2019 15:00 Все Головні новини Факультети Історії та міжнародних відносин Історичний факультет наукова діяльність науково-практичний семінар

півробітники історичного факультету ЗНУ – доцент кафедри новітньої історії України Тетяна Грушева, доцент кафедри джерелознавства, історіографії та спеціальних історичних дисциплін Сергій Білівненко, завідувачка кафедри джерелознавства, історіографії та спеціальних історичних дисциплін Юлія Головко – взяли участь у IV науково-практичному семінарі «Сучасний музейний простір: проблеми, перспективи, інновації». Захід був організований Національним заповідником «Хортиця» 12 квітня 2019 року в м. Запоріжжі.

Учасники семінару мали можливість ознайомитися з українським та зарубіжним досвідом організації музейної та виставкової діяльності, а саме з презентаціями за матеріалами виставки «КУРБАС: НОВІ СВІТИ» (Музей театрального, музичного та кіномистецтва України), каталогу експозиції «Як Харитина Марченко ДніпроГЕС будувала» (Національний заповідник «Хортиця»). А також – із організацією та діяльністю Інформаційно-виставкового центру Музею Майдана (Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музей Революції Гідності), експозиціями Естонського національного музею у м. Тарту (Eesti Rahva Muuseum) та виставки «Хортиця Скіфська» (Національний заповідник «Хортиця») та ін.

Звертаємо вашу увагу, що для зацікавлених у вивченні культурно-історичних пам’яток та оволодінні навичками музейно-екскурсійної діяльності історичний факультет ЗНУ з 2019 року відкриває набір на бакалаврські освітні програми «Історичне пам’яткознавство та музейно-екскурсійна діяльність» та «Історія мистецтва та дизайну» (спеціальність 032 «Історія та археологія»).

Більше інформації дивіться за покликаннями:

Історичний факультет