Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ пройшов відбірковий тур традиційного конкурсу «Коледж має таланти»

У ЗНУ пройшов відбірковий тур традиційного конкурсу «Коледж має таланти»

Нещодавно в Запорізькому металургійному коледжі ЗНУ провели гала-концерт, на якому оголосили результати змагань серед студентів металургійного, електромеханічного та транспортного відділень. Протягом трьох тижнів учасники підкорювали серця глядачів і суворого журі, втілювали шалені ідеї та демонстрували найрізноманітніші таланти у вокальному, хореографічному, оригінальному та літературному жанрах.

Нагороджували «кращих із кращих» директор Запорізького металургійного коледжу ЗНУ Тютюнник Л.М. та завідувачі відділень Середенко Ю.Г., Приходько О. В. і Демидова Л.С.

Місця були розподілені таким чином: І розділили команди металургійного та транспортного відділень, а ІІ місце посіла команда електромеханічного відділення. Не оминули нагороди й найталановитіших студентів, яких відзначили Почесними грамотами.

Під час церемонії нагородження з вітальним словом до учасників звернувся завідувач відділу організаційної роботи Запорізького обласного комітету профспілки металургів та гірників України Величко О.М., який вручив грошову винагороду центрального комітету профспілки металургів та гірників України студентові гр. ОМП-16 Іхтіярову Є. – талановитому вокалісту та активному діячу профспілкової організації студентського самоврядування.

Творчий потенціал студентів не має меж, бажання продемонструвати свої таланти вкотре довело, що в Запорізькому металургійному коледжі ЗНУ навчаються не лише справжні професіонали в галузі металургії, а й креативна,  яскрава, а головне – талановита молодь!

Вітаємо переможців і організаторів концерту Велекдан І.О. й Берко Л.В. Бажаємо їм успіхів і нових звершень!

Запорізький металургійний коледж ЗНУ