Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ взяли участь в районному суботнику з благоустрою міста

Студенти ЗНУ взяли участь в районному суботнику з благоустрою міста

23.04.2019 16:39 Все Головні новини Відділ виховної роботи гуртожитки факультет соціальної педагогіки та психології суботник

Двадцять третього квітня, за ініціативи районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району, відбувся суботник. Організаторами цього заходу в Запорізькому національному університеті  стали співробітники відділу виховної роботи під керівництвом його начальника Світлани Кондратенко.

Суботники пройшли у сквері біля залізничної станції «Запоріжжя-2» та парку Студентського біля навчального корпусу № 8.

Активну участь у заході взяли студенти-мешканці гуртожитків № 3, 4, а також студенти факультету соціальної педагогіки та психології. Їм виділили чималу ділянку, яку необхідно було привести до ладу, а також пофарбувати лавки.

Зважаючи на результати роботи, з гордістю можемо сказати, що студенти зробили значний доброчинний внесок у благоустрій рідного міста.