Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ визначили переможців змагання з баскетболу щорічної студентської спартакіади

23.04.2019 16:43 Все Головні новини Факультети Баскетбол хлопці

23 квітня у Запорізькому національному університеті  в рамках  щорічної студентської спартакіади відбулись фінальні змагання  з баскетболу серед хлопців  та урочисте нагородження переможців.

Організаторами цих змагань традиційно виступили представники Спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ. Головним суддею змагань з баскетболу виступив завідувач кафедри фізичного виховання ЗНУ Віктор Горбуля. Загалом, участь у баскетбольних іграх за право вийти у фінал змагань взяли представники чоловічих збірних восьми  факультетів ЗНУ.

У фінальних іграх змагались команди історичного, математичного, економічного, філологічного, біологічного, а також факультету менеджменту, ФСУ, СПП. Під час цих змагань спортсмени продемонстрували всю свою майстерність і таланти.

Перша фінальна гра за 3 місце між економічним факультетом та факультетом менеджменту завершилась з рахунком 36:28 на користь економічного факультету.

За результатами другої фінальної гри за 1 місце між командами історичного факультету та математичного факультету переможцями спартакіади з  баскетболу серед чоловічих студентських команд  стала баскетбольна команда історичного факультету, завершивши гру з рахунком 29:20 на свою користь. Друге ж місце посіла команда математичного факультету.

Переможців  нагородили  медалями і грамотами. Нагороди переможцям вручив головний суддя змагання з баскетболу Віктор Горбуля та заступник директора СОК ЗНУ Олександр Петренко.

Тож, у підсумку змагань місця між шістьма командами розподілились наступним чином:

1. Історичний факультет
  2. Математичний факультет