Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Спартакіада серед студентів зібрала кращих спортсменів

Спартакіада серед студентів зібрала кращих спортсменів

24.04.2019 09:31 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний інститут спартакіада спорт перемога

Із 19 березня по 19 квітня в Інженерному інституті Запорізького національного університету тривала спартакіада серед збірних команд факультетів. Перед цим провели спартакіаду першокурсників, а потім ще й змагання між командами різних курсів кожного з факультетів. І ось, нарешті, настав час традиційної весняної фінальної спартакіади інституту. Це – змагання кращих із кращих студентів-спортсменів.

Студенти факультетів металургії, будівництва та цивільної інженерії, енергетики, електроніки та інформаційних технологій, а також економіки та менеджменту демонстрували свою спортивну майстерність та боролися за перемогу в таких видах спорту, як волейбол, міні-футбол, настільний теніс, шашки та шахи.

Спартакіада була організована й проведена силами Спортивного клубу (директор Володимир Нестеренко) та викладачів фізичного виховання міжфакультетської кафедри загальноосвітніх дисциплін Інженерного інституту – спортивними кураторами Анатолієм Смирновим (ФМ), Володимиром Скотником (ФБЦІ та ФЕМ) й Тетяною Довгаль (ФЕЕІТ).

Напруга, хто стане переможцем, тривала цілий місяць. І це не випадково, бо команди факультетів металургії й енергетики, електроніки та інформаційних технологій впродовж усієї спартакіади виборювали право стати чемпіонами. Тільки остання гра нарешті розставила крапки над «і» та дозволила визначити переможців.

Місця в окремих видах спорту розподілилися таким чином:

-         волейбол: І місце – команда факультету енергетики, електроніки та інформаційних технологій, ІІ – факультету будівництва та цивільної інженерії, ІІІ –  команда факультету металургії;

-         міні-футбол: І місце – команда факультету металургії, ІІ – факультету будівництва та цивільної інженерії, ІІІ – факультету енергетики, електроніки та інформаційних технологій;

-         шахи: І місце – команда факультету економіки та менеджменту, ІІ – факультету будівництва та цивільної інженерії, ІІІ – факультету енергетики, електроніки та інформаційних технологій;

-         настільний теніс: І місце – команда факультету металургії, ІІ – факультету енергетики, електроніки та інформаційних технологій, ІІІ – факультету будівництва та цивільної інженерії;

-         шашки: І місце – команда факультету енергетики, електроніки та інформаційних технологій, ІІ – факультету металургії, ІІІ – факультету економіки та менеджменту.

За результатами всіх змагань переможцями визнано команду факультету енергетики, електроніки та інформаційних технологій, другими стали спортсмени факультету металургії, на третьому місці команда факультету будівництва та цивільної інженерії!

Вітаємо студентів – команд-переможців всіх турів та бажаємо їм богатирського здоров’я, значних спортивних досягнень, успіхів у навчанні та в усіх починаннях!

Інженерний інститут ЗНУ