Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ тривають роботи з ремонту, благоустрою та обладнання мультимедійних аудиторій

26.04.2019 12:57 Все Головні новини Адміністративно-господарська частина Ремонт благоустрій мультимедійне обладнання

У ЗНУ традиційно із початком теплого сезону зростає інтенсивність ремонтних робіт, а також заходів з упорядкування територій та благоустрою студмістечка, його будівель і аудиторій, матеріально-технічного оснащення тощо. Зокрема, до початку наступного навчального року ректоратом та керівництвом адміністративно-господарської частини заплановано підготувати й обладнати новітньою мультимедійною технікою 17 аудиторій у різних корпусах вишу.

Прискореними темпами ці роботи здійснюються учасниками ремонтно-будівельної групи АГЧ, діяльність якої координує головний інженер Валентин Моцак. Так, близько місяця було затрачено на комплексний ремонт аудиторії № 62, що знаходиться у навчальному корпусі № 1. Наразі очікується завезення та встановлення тут проектного мультимедійного обладнання та інтерактивної дошки. Окрім цього, в адміністративному корпусі розпочинається комплексний ремонт коридору 3 поверху.

Вже готові до введення в експлуатацію аудиторії № 309 у навчальному корпусі № 3, № 125 – у будівлі навчального корпусу № 4, № 206 – у корпусі № 5, №№207, 302, 413 – у корпусі № 6, зала засідань № 222 – у корпусі №8. Після травневих свят ремонтники планують розпочати працювати й у приміщенні № 104 навчального корпусу № 8.

На території навчального корпусу № 2 саме зараз відбуваються ремонтні роботи в аудиторії № 229, а у корпусі № 5 – це аудиторія № 313.

В усіх приміщеннях, де відбуваються комплексні ремонти, університетські будівельники наклеюють нові шпалери, фарбують стіни, новим лінолеумом вкривають підлогу, а подекуди вдається зберегти та відновити й паркет. Паралельно триває заміна вікон та дверей на енергоощадні металопластикові, встановлюються сучасні підвісні стелі, забезпечені панелями із люмінесцентними світильниками, відбувається заміна трубопроводів на пластикові та встановлення нових радіаторів опалення, реконструкція електромереж тощо.

У будівлі «рожевого корпусу» триває ремонт тієї частини коридору на першому поверсі, де незабаром розпочне працювати приймальна комісія (кім. № 108). Не менш масштабна реконструкція відбулася тут вже й на 2 поверсі, де були переобладнані приміщення регіонального інформаційно-виробничого вузла та прилеглої до нього частини коридору. Також тут встановлений новий рекуператор, що забезпечує безперебійну вентиляцію приміщень. У результаті здійснених робіт відбулося розширення територій підрозділу, де тепер розташовуються чотири робочі кімнати, комора, приймальня для відвідувачів. Усі вони прикрашені сучасним дизайном, зручні та комфортні. А макет рекламної вивіски, розміщений на вхідних дверях до підрозділу, його співробітники розробили власноруч. Директор підрозділу Людмила Коміссарова висловлює вдячність ректору ЗНУ Миколі Фролову та представникам АГЧ у особі проректора Сергія Кушніра за підтримку ініціативи співробітників цього підрозділу, якісно та швидко здійснені роботи з реконструкції й облаштування приміщень.

Наразі співробітниками АГЧ готується проект для переобладнання та ремонту актової зали навчального корпусу № 5.

У історичній будівлі біологічного факультету також тривають масштабні роботи, які були розпочаті минулого року. Зокрема, заплановано переобладнання великої аудиторії №214, саме зараз здійснюється ремонт вентиляційної системи у приміщенні № 210. А паралельно із цим рембудгрупа АХЧ розпочинає ремонтні роботи на першому поверсі. Передусім відбувається заміна вікон та дверей в аудиторіях.

Також у ЗНУ продовжують працювати підрядні організації, які завершують ремонтувати 5 поверх будівлі корпусу № 6. Тут вже здійснюється підключення приміщень до загальної електромережі. Незабаром розпочинаються роботи і на 1 поверсі – останньому, який ще залишався невідремонтованим.

Окрім іншого, у роздягальнях та душових СОК ЗНУ проводяться роботи з переобладнання системи вентиляції. У теплий сезон також заплановано здійснити пофарбування фасаду будівлі комбінату громадського харчування ЗНУ. Тривають роботи із впорядкування та благоустрою територій університетського студмістечка.

Фотогаларея: https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2553103901385654

Олена Хлистун