Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ в рамках Спартакіади провели дружній забіг для студентів різних факультетів

25.04.2019 16:38 Все Головні новини Спортивно-оздоровчий комплекс спорт біг студентська спартакіада

Двадцять п’ятого квітня у сквері біля Спортивного комплексу ЗНУ відбувся традиційний забіг (крос) серед студентів Запорізького національного університету. Захід проходив у рамках щорічної Університетської спартакіади. У ньому взяли участь близько 100 представників 11 факультетів університету.

Він був присвячений вшануванню пам’яті учасників ІІ Світової війни – студентів, викладачів та співробітників університету, – а також став приводом для популяризації здорового й активного способу життя серед молоді.

Під час урочистого відкриття до студентів університету, які вишикувалася біля пам’ятника представникам ЗДПІ – учасникам війни 1941-1945 рр., звернувся директор спортивно-оздоровчого комплексу університету Михайло Протас. Він підкреслив, що нащадки завжди мають пам’ятати тих, хто відстояв мир у Європі і завдяки кому зараз студенти мають можливість навчатися і розвиватися.

Серед організаторів заходу також були заступник директора СОК ЗНУ Олександр Петренко, головний суддя спартакіади Сергій Жестков та головний суддя змагань Вікторія Бабій.

Учасники кросу групами оббігли навколо паркової зони студентського скверу, розташованого біля Запорізького обласного театру ляльок. Хлопці та дівчата змагалися окремо. Треба відзначити, що це був просто дружній забіг із приємним сюрпризом у фіналі.  Усі дівчата, які подолали всю дистанцію у 300 метрів, на фініші отримали повітряні кульки у формі квітів. А участь у спільному забігу забезпечила радісний святковий настрій усім його учасникам.

Нагадаємо, що упродовж спортивного року в рамках спартакіади проходять змагання з 8 видів спорту, у яких беруть участь окремо команди дівчат та хлопців кожного з факультетів. Далі на учасників спартакіади чекають легкоатлетичні змагання.

Олена Переверзєва