Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЗНУ – кращий гуртожиток Запоріжжя

В ЗНУ – кращий гуртожиток Запоріжжя

05.12.2008 16:11 Перемога кращий гуртожиток

Гуртожиток ЗНУ №3 другий рік поспіль займає перше місце на міському конкурсі гуртожитків вищих навчальних закладів.

Треба сказати, що лідерство нашого гуртожитку на конкурсі є цілком заслуженим – підставою для того є і місцеві звичаї, і взаємовідносини студентів, і умови побуту. Поверхи гуртожитку охайні та доглянуті – через негласний конкурс чистоти, що вже багато років триває між їх жильцями. До речі, на кожному поверхсі живуть представники одного й того ж факультету. В холі та кімнаті відпочинку стоять телевізори. Культмасовий сектор студради регулярно проводить концерти та урочисті заходи, традиційними стали конкурси гуртожитку «Місс університет» та «Мачо». Слід згадати і університетське кафе «Тетянин день», де студенти відзначають свята та вдалі сесії.

Катерина Гопенко