Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка Інженерного інституту Євгенія Тарабан посіла 3 місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

У Національній металургійній академії України підведені підсумки ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Металургія». Конкурс проводився за наступними спеціальностями (спеціалізаціями): металургія (металургія чорних металів, металургія кольорових металів, спеціальна металургія, екологія та охорона навколишнього середовища (екологія металургії)), обробка металів тиском, ливарне виробництво чорних та кольорових металів і сплавів, матеріалознавство.

Інженерний інститут Запорізького національного університету представляла студентка ІV курсу кафедри прикладної екології та охорони праці факультету будівництва та цивільної інженерії Євгенія Тарабан із роботою на тему: «Оцінка ризику для здоров’я населення від забруднення атмосферного повітря викидами металургійних підприємств». Науковий керівник – доцент кафедри прикладної екології та охорони праці Каріна Бєлоконь.

За результатами ІІ туру Тарабан Євгенія отримала Диплом ІІІ ступеню.

Вітаємо студентку ІV курсу факультету будівництва та цивільної інженерії Тарабан Євгенію та її наукового керівника доцента Каріну Бєлоконь із перемогою та бажаємо подальших успіхів у науковій діяльності!

Деканат факультету будівництва та цивільної інженерії