Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Співробітники Торгового коледжу ЗНУ провели День відкритих дверей у форматі квесту

26.04.2019 08:57 Все Головні новини Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ Торговий коледж День відкритих дверей профорієнтаційна діяльність квести майстер-класи

Нещодавно у Торговому коледжі провели День відкритих дверей. Його організатори обрали незвичайний сценарій: під час заходу діяло 6 локацій, де викладачі коледжу проводили цікаві тренінги та майстер-класи.

Тренінг «Баланс життя студента» підготовлений Мариною Будьонною та її студентками розкрив потаємні сторони бюджетного буття пересічного студента, а майстер-клас «Секрети товарної інформації» від викладачів Світлани та Лариси Петрової був дуже корисним для будь-якого споживача.

Тренінг Наталії Воронько «Визначення особистого порогу смаків» викликав інтерес не тільки в абітурієнтів, а й у їхніх батьків. До речі, як і психологічний міні-тренінг «Професія моєї мрії» Марини Желтової.

А от кулінарний майстер-клас від китайського шеф-кухаря Дай Біна та його асистентки Ніни Трошиної відбувався перед телевізійними камерами запорізького суспільного телебачення. Після зйомок присутні змогли скуштувати приготовлену страву китайської кухні.

Спортивний квест «Team building» під керівництвом Єлизавети Лисенко й Ганни Ятченко проходив надзвичайно весело, оскільки в ньому брали участь гості і студенти ТК ЗНУ як єдина команда.

Закінчилося дійство розіграшем лотереї та врученням гостям на згадку фірмових блокнотів та солодощів від Торгового коледжу.

Представники Торгового коледжу щиро дякують організатору заходу Вікторії Турченко, викладачам та учасникам!

Торговий коледж