Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладач Інженерного інституту ЗНУ взяв участь у засіданні Президії Академії будівництва України

26.04.2019 11:22 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний інститут факультет будівництва та цивільної інженерії засідання Президії Академії будівництва України наукова діляьність

Нещодавно в малому залі засідань Київського національного університету будівництва і архітектури (КНУБА) відбулося перше в цьому році засідання Президії Академії будівництва України (АБУ). Від Запорізького національного університету у засіданні традиційно взяв участь керівник Запорізького територіального відділення Академії будівництва України, завідувач кафедри міського будівництва та господарства, кандидат технічних наук, доцент Андрій Банах. Представників інших відділень АБУ Запорізької області на заході не було.

Академія будівництва України – це всеукраїнська організація, яка існує з 1993 року й на сьогоднішній день налічує майже 1400 членів-представників галузей будівельної освіти, науки та будівельного виробництва. Серед членів Президії АБУ – ректори закладів вищої освіти, таких як Київський національний університет будівництва і архітектури, Придніпровська державна академія будівництва і архітектури, Одеська державна академія будівництва і архітектури, Полтавський національний технічний університет тощо; директори науково-дослідних інститутів будівельних конструкцій, будівельного виробництва, автоматизованих систем будівництва та ін.; керівники державних і приватних виробничих підприємств, зокрема, Державної корпорації «УкрБуд», «Київміськбуд»; а також колишні працівники вищої ланки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

Зважаючи на термін повноважень чинного Президента АБУ (закінчуються наступного року), на засіданні розглядалися питання переформатування складу Президії, а також стратегічного розвитку організації, тіснішої співпраці освітніх, наукових і виробничих установ у рамках АБУ.

З метою рівноправного визнання дипломів наукових ступенів, на засіданні, окрім поточних організаційних питань, жваво обговорювалася й необхідність підготовки та підписання меморандуму між вищими навчальними закладами України, які готують фахівців будівельної галузі.

Кафедра міського будівництва і господарства