Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті іноземної філології відбулася різдвяна вистава

На факультеті іноземної філології відбулася різдвяна вистава

22.12.2008 14:13 Факультет іноземної філології Концерт

19 грудня на факультеті іноземної філології відбулося різдвяне театралізоване шоу, яке підготували студенти 4 курсу англійського відділення. Такі новорічні вистави стали вже традицією на факультеті.

Кожного року напередодні зимової сесії студенти підводять підсумок навчання за чотири з половиною роки і самостійно створюють дотепні, веселі сценарії, які самі ж і втілюють на сцені. З одного боку, це закріплення знань, що матиме свої позитивні результати під час складання сесії, з іншого боку – велика профорієнтаційна робота, тому що зазвичай на такі заходи запрошуються випускники шкіл міста. Цього року на свято запросили учнів запорізьких шкіл № 93, 31, 52 та 23 міста Запоріжжя. Учні, студенти та викладачі з захопленням спостерігали за новорічними пригодами казкових і реальних персонажів. Більшість з випускників шкіл, присутніх на святі, вже прийняли рішення вступати на факультет іноземної філології.