Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ виступив співорганізатором Міжнародного наукового симпозіуму Current trends in Nature Science

02.05.2019 12:58 Все Головні новини Факультети Біологічний Біологічний факультет наукова діяльність міжнародна діяльність симпозіум

Днями в румунському місті Пітешті пройшов Міжнародний науковий симпозіум Current trends in Nature Science. ЗНУ виступав одним із співорганізаторів цього важливого міжнародного заходу.

Заступник декана з міжнародної роботи біологічного факультету, доцент кафедри садово-паркового господарства та генетики Олена Бойка була членом організаційного та наукового комітетів цього симпозіуму та брала особисту участь у ньому.

Біологічний факультет Запорізького національного університету завжди намагається розширювати коло співпраці з закордонними колегами. Тож такі заходи сприяють налагодженню контактів та нових зв’язків. Зокрема, цього року під час симпозіуму було досягнуто попередньої домовленості щодо участі трьох закордонних вишів як співорганізаторів Міжнародної конференції на біологічному факультеті, яка відбудеться у 2020 році.

Біологічний факультет