Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники факультету журналістики вшанували пам'ять ліквідаторів Чорнобильської катастрофи

Представники факультету журналістики  вшанували пам'ять ліквідаторів Чорнобильської катастрофи
02.05.2019 13:20 Все Головні новини Факультети Журналістики факультет журналістики патріотичне виховання роковини Чорнобильської трагедії

Напередодні чергової річниці однієї з найбільших техногенних катастроф людства ХХ століття – Чорнобильської трагедії, до Міжнародного дня пам’яті Чорнобильської катастрофи студенти 3 курсу факультету журналістики ЗНУ разом із деканом факультету Віктором Костюком відвідали пам’ятник «Героям Чорнобиля». Захід проходив у рамках навчальної дисципліни «Чорнобильська журналістика».

Варто відзначити, що це – предмет, за самостійним вибором студентів. Під час занять вони з‘ясовували ймовірні причини аварії, аналізували журналістику до і після катастрофи та знаходили в архівах газет матеріали про Чорнобиль.

Молоді журналісти не лише дізналися про події, пов’язані з цією трагедію, але й співпереживали її жертвам і захоплювались подвигом ліквідаторів.

Під час відвідин пам’ятнику, після урочистої хвилини мовчання, декан Віктор  Костюк звернувся до студентів: «Я вам бажаю, щоб дзвони Чорнобиля завжди давали сигнали у нашій душі. Якщо інколи виникає бажання переступити межу або коли ти робиш щось таке, від чого залежить твоя доля, доля тих людей, які поряд, щоб він у наших душах дзвенів. Хай це буде нагадуванням, що людська нерозважливість обертається великою бідою і важливо, що цього вже не повернеш».

Фотогалерея: https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2564612773568100

Вероніка Коса,

студентка 3 курсу факультету журналістики