Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Понад 100 учасників «Дня кар’єри дівчат в ІТ-2019» зібралися в Інженерному інституті

«День кар’єри дівчат в IT-2019» в Інженерному інституті Запорізького національного університету зібрав понад 100 дівчат і хлопців з 11 навчальних закладів м. Запоріжжя та м. Дніпра.

Завдяки партнерам заходу, компанії IT-Dimension, присутні змогли поспілкуватись із голосовим асистентом Amazon Alexa та покерувати «розумним» світильником. Стати учасниками чемпіонатів зі складання віртуального ПК і Cisco Binary game, ігри з роботами ozobot та zumo і рухливої гри «Закинь пакет». Ці інтелектуальні розваги доставили справжнє задоволення присутнім школярам. Організаторами інтелектуальних розваг стали студенти 1-2 курсів спеціальності «Інженерія програмного забезпечення».

І нарешті настав час спілкування з талановитими дівчатами, які успішно працюють в різних галузях ІТ. Віра Блусенкова, інженер Глобального центру підтримки клієнтів Cisco в Бельгії, розповіла про кар’єрні можливості в напрямку комп’ютерних мереж. Випускниці Інженерного інституту спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» Ольга Новікова та Кристина Шатс ділилися досвідом роботи в сфері розробки програмного забезпечення.

Ольга – веб-розробник компанії Face ItTeam і Кристина – front-end розробник компанії Light IT розповіли, як зробили свій вибір на користь ІТ та про особливості гендерної політики в ІТ-сфері.

Усі учасники отримали сувеніри від партнерів заходу та доступ до курсу «Вступ до ІоТ» Cisco Networking Academy Ukraine.

У заході взяли участь дівчата та хлопці із ЗОШ №66, запорізьких гімназій №№ 46, 50, 71, 28, Запорізького технічного ліцею, загальноосвітньої санаторної школи-інтернату Хортицької національної академії, коледжу ракетно-космічного машинобудування м. Дніпро, Національного центру аерокосмічної освіти молоді імені Макарова м. Дніпро, ДНЗ ЗППЛ, Запорізької ЗОШ №65.

Фотогалерея: https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2564609343568443

Наталія Полякова,

інструктор Cisco Networking Academy Ukraine,

доцент кафедри програмного забезпечення автоматизованих систем