Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Спортсменки ЕПК посіли 3 місце обласного етапу спортивних Ігор коледжів України з баскетболу 3х3

02.05.2019 15:34 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж спорт перемога

Днями на відкритому спортивному майданчику Запорізького електротехнічного коледжу відбулися ігри обласного етапу спортивних Ігор коледжів України з баскетболу 3х3 серед юнаків та дівчат. Економіко-правничого коледжу ЗНУ представляли команда юнаків: Болілий О., Бугайов І., Хохлін Н., Панасенко С. А також – команда дівчата: Новікова О., Сімонець К., Сосницька О. й Орос М.

Першими на майданчику зустрілися жіночі команди Економіко-правничого коледжу ЗНУ, Запорізького авіаційного коледжу ім. О.Г. Івченка; Педагогічного коледжу КВНЗ «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» та Торгового коледжу ЗНУ. За результатами змагань збірна команда дівчат Економіко-правничого коледжу ЗНУ посіла 3 місце.

Після дівчат на майданчик вийшли юнаки, за призові місця змагалися команди дев’яти навчальних закладів, таких як: Дніпропудненський індустріальний технікум, Запорізький авіаційний коледж ім. О.Г. Івченка, Запорізький будівельний коледж, Запорізький гідроенергетичний коледж ЗНУ, Запорізький гуманітарний коледж ЗНТУ, Запорізький металургійний коледж ЗНУ, Запорізький електротехнічний коледж ЗНТУ, Економіко-правничий коледж ЗНУ і Торговий коледж ЗНУ.

Зігравши між собою у двох групах, хлопці визначили півфіналістів. Ними стали студенти металургійного, будівельного й торгового коледжів Запоріжжя, а також команда гостей з Дніпрорудненського індустріального технікуму.

Колектив ЕПК вітає своїх спортсменок із перемогою й зичить їм подальших спортивних здобутків!