Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники Економіко-правничого коледжу побували з екскурсією в Одесі

Представники Економіко-правничого коледжу побували з екскурсією в Одесі

03.05.2019 08:48 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж дозвілля екскурсія свято

27-29 квітня студенти Економіко-правничого коледжу Запорізького національного університету разом із викладачем Іриною Шпуганич відвідали «перлину» на узбережжі Чорного моря, Південну Пальміру – місто Одеса. Подорож до Одеси була продумана до дрібниць: кожен день мав насичену програму і завжди екскурсантів супроводжувала гід – пані Тетяна, яка розповідала дуже багато цікавих фактів з історії, мистецтва та культури міста.

Зокрема, студенти коледжу відвідали Одеський морський вокзал, Біопарк з японським сафарі, музей «Контрабанди», музей воскових фігур «У баби Уті», «Одеську кіностудію»; прогулялися цікавими місцями міста: Аркадія, Великий фонтан, Французький бульвар, вулиця Пушкінська, Приморський бульвар, Дерибасівська вулиця, Потьомкінські сходи; під час екскурсії побачили «Кримінальну і романтичну Одесу» та відвідали фестиваль «Великодня радість».

На їхню думку,родзинкою міста залишаються Потьомкінські сходи, з яких відкривається неймовірна панорама на порт і море. А стародавніми вуличками можна блукати вічно. Яких тільки гарних будиночків не побачиш. Душею міста залишається Дерибасівська вулиця. Правду ж кажуть: не прогулявся Дерибасівською – не бачив Одеси.

Ще одним дивом морського міста по праву вважаємо Одеський Національний Академічний театр Опери та Балету. Зовнішній фасад настільки величний і розкішний, що складається враження, ніби будівля зійшла з якоїсь старовинної картинки.

Місто Одеса назавжди залишаться в пам’яті та на численних фотографіях та відео екскурсантів: https://www.youtube.com/watch?v=BRLaMtJIpEk

Ірина Шпуганич