Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ визначили переможців турніру на Кубок ректора з футзалу

У ЗНУ визначили переможців турніру на Кубок ректора з футзалу

Днями в Спортивно-оздоровчому комплексі Запорізького національного університету відбулися фінальні змагання серед студентських команд факультетів ЗНУ, Інженерного інституту та коледжів у рамках щорічного (вже шостого) традиційного турніру з футзалу на Кубок ректора.

Організаторами заходу стали керівництво ЗНУ спільно з представники Спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ. Треба відзначити, що цього року в змаганнях взяли участь 16 команд, серед яких – команди 2 факультетів Інженерного інституту (факультет металургії  та факультет будівництва та цивільної інженерії) і 4 коледжів (ЕПК, ЗТК, ЗМК і ЗГЕК).

Загалом, команди, які взяли участь у змаганнях, продемонстрували доволі високий рівень гри та професійну майстерність, у результаті чого до фінальних змагань із футзалу вийшли економічний та юридичний факультети, факультет журналістики і факультет менеджменту, а також команди 4 коледжів (ЕПК і ЗТК, ЗМК і ЗГЕК).

Суддівську колегію змагань очолив головний суддя змагань, арбітр національної категорії, майстер спорту Юрій Арестенко. Також до її складу увійшли головний секретар Олександр Гусєв й арбітр Валерій Педак.

У грі за 3 місце між командами ЕПК і ЗТК перемогу здобула команда ЕПК із рахунком 9:1. А в грі між економічним й юридичним факультетами переможцями стали студенти економічного факультету, які обіграли суперників з рахунком 6:4. Протягом змагань, які відзначились великою кількістю атак з обох сторін, учасники команд продемонстрували всі свої спортивні навички, майстерність, швидкість, влучність і вміння боротись за м’яч.

Фінальна гра між командами коледжів ЗМК і ЗГЕК виявилась не менш напруженою та емоційною, ніж всі попередні ігри, що дуже порадувало вболівальників. У цій грі перемогу з рахунком 6:1 здобула команда ЗМК. Протягом усіх ігор трибуни спортивного комплексу були заповнені любителями міні-футболу, які шалено підтримували свої команди гучними оплесками та скандуванням.

Під час напруженої фінальної гри між факультетом журналістики і факультетом менеджменту обидві команди продемонстрували яскраву гру, учасники обох команд боролись за м’яч до останнього. Тож ця гра завершилася з рахунком 9:4 на користь команди факультету журналістики.

За підсумками змагань переможцем VI турніру на Кубок ректора серед факультетських команд стала команда факультету журналістики. 2 місце турніру посіла команда факультету менеджменту, 3 – команда економічного факультету, а 4 – команда юридичного факультету. Серед команд коледжів 1 місце посіла студентська команда ЗМК, 2 місце – команда ЗГЕК, 3 – команда ЕПК, а 4 – команда ЗТК.

Після матчу відбулася традиційна церемонія нагородження переможців, уякій взяли участь ректор ЗНУ Микола Фролов, проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук, директор СОК ЗНУ Михайло Протас, заступник директора СОК ЗНУ Олександр Петренко, головний суддя змагань, арбітр національної категорії, майстер спорту Юрій Арестенко, головний секретар змагань Олександр Гусєв.

Із привітальними словами до команд-учасниць, глядачів та організаторів звернувся ректор ЗНУ Микола Фролов. Він подякував командам за яскраву гру і гарні результати, а також відзначив важливість цього турніру, який проходить на базі ЗНУ. На думку Миколи Фролова, цей турнір підтвердив, що спорт є важливим складником студентського життя. Крім того, він наголосив, що традиції цих змагань продовжаться надалі, а керівництво вишу завжди буде підтримувати цю ініціативу задля подальших перемог.

Представники керівництва університету та СОК ЗНУ відзначили важливість і необхідність підтримки й розвитку спорту у закладах вищої освіти запорізького регіону. Також вони висловили сподівання, що подібні змагання дадуть змогу сформувати і підготувати майбутніх спортсменів, адже цей турнір набирає популярності щороку, а гравці демонструють високу майстерність. До цих привітань долучились усі представники організаційного комітету змагань, які побажали молодим гравцям подальших перемог, звершень та спортивного самовдосконалення.

За результатами фінальних змагань були визначені «кращий воротар» – Максим Трошкін (факультет журналістики), «кращий захисник» – Вадим Хіжний (економічний факультет), «кращий бомбардир» – Владислав Гурман (факультет менеджменту), «кращий нападник» – Антон Осадчук (факультет журналістики), «кращий гравець» – Владислав Кісін (факультет менеджменту).

Також пам’ятними медалями турніру були відзначені організатори змагань – представники керівництва вишу, СОК ЗНУ і судді змагань: Микола Фролов, Геннадій Васильчук, Михайло Протас, Олександр Петренко, Юрій Арестенко і Олександр Гусєв.

Крім того, переможці змагань були запрошені до спортивного кафе 1 травня для перегляду на великому екрані матчу між командами «Барселона» і «Ліверпуль» у рамках півфінальних змагань Ліги Чемпіонів.

Фотогалерея: https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2566222596740451

Олена Переверзєва