Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускник Інженерного інституту ЗНУ працює над проектом «Ваш Boeing злітає за розкладом»

03.05.2019 12:56 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний інститут факультет енергетики електроніки та інформаційних технологій зустріч із випускником

Зустрічі з випускниками завжди надихають студентів і викладачів кафедри програмного забезпечення автоматизованих систем. У гості до студентів спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» Інженерного інституту Запорізького національного університету завітав Дмитро Ліпай. Під час зустрічі Дмитро продемонстрував, як випускник-програміст Інженерного інституту може досягти кар’єрного успіху в будь-якій країні світу.

Після завершення навчання в 2012 році Дмитро Ліпай отримав грант на навчання в Chalmers University of Technology. Після його закінчення він певний час працював там асистентом. Зважаючи на це, Дмитро вирішив поділитися зі студентами alma-mater тим, як саме готують майбутніх програмістів у Швеції. Обговорення сучасних підходів до навчання програмістів не аби як зацікавило не лише студентів, які були присутні на зустрічі, а й викладачів.

Бажаючи випробувати себе в різних галузях програмування, Дмитро вирішив спробувати свої сили на посаді Software Engineer у компанії Jeppesen, Gothenburg, Sweden. Це – американська компанія, яка на сьогодні є одним зі світових лідерів на ринку забезпечення аеронавігаційною інформацією. Компанія є підрозділом Boeing Commercisl Airlines і надає послуги з планування польотів та освітні послуги для авіації.

Студентам було цікаво дізнатися про проект, у якому зараз працює Дмитро, про задачі, які вирішуються програмістами компанії для забезпечення бездоганної роботи та планування польотів на літаках Boeing у всьому світі.

Дякуємо Дмитру за цікаву зустріч, бажаємо подальших успіхів у роботі та сподіваємося, що кожен із наших випускників зможе реалізувати себе в обраній професії.

Наталія Полякова,

доцент кафедри програмного забезпечення автоматизованих систем

Інженерного інституту ЗНУ