Анонси / Новини / На базі Інженерного інституту пройде GIRLS POWER TECH онлайн-марафон "Дівчата заряджають технології"

13.05.2019 13:21

Дата та час проведення: 16-25 травня 2019 року (навчальний заклад вибирає зручний день та час, в 45 хвилин)
Місце проведення: навчальний заклад, який подав заявку на участь в онлайн-марафоні
Цільова аудиторія: учениці та учні старших класів шкіл, закладів ПТНЗ та коледжів
Учитель, відповідальний за проведення заходу у навчальному закладі, має заповнити форму для отримання інформаційної та технічної підтримки за покликанням: https://bit.ly/2v5kYn3

Формат заходу:
• перегляд відеозаписів розповідей дівчат, які зробили успішну кар’єру в ІТ (15 хвилин)
• перегляд онлайн-лекції з курсу «Вступ до Інтернету речей» , лектор Полякова Н.П., доцент Інженерного інституту ЗНУ, визнана ТОП 10% найкращих інструкторів Академій Cisco світу 2018 (10 хвилин)
• Складання тесту українською для отримання сертифікату.
• Інтелектуальна гра - (організація ІТ-ігрозони забезпечується навчальним закладом за інформаційної підтримки Інженерного інституту ЗНУ).

Місія заходу: залучити дівчат до вивчення технологій. Сприяти розвитку STEM-освіти в Україні. Показати дівчатам-підліткам можливості побудови успішної кар’єри в ІТ відповідно до гендерної політики.
За результатами події учасники отримують сертифікати, навчальний заклад отримує сертифікат за умови наявності 10+ сертифікатів його учнів.
Координатор заходу від Інженерного інституту ЗНУ:
доцент Полякова Наталія Петрівна,
контактний телефон: 095 5374995,