Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники економічного факультету запрошують на навчання за освітньою програмою «Економіка природокористування»

07.05.2019 14:09 Все Головні новини Факультети Економічний Економічний факультет освітній процес освітня програма

Одне з пріоритетних завдань Запорізького національного університету – підготовка висококваліфікованих фахівців, чиї знання,вміння й навички відповідаю запитам сучасного ринку праці. Саме тому в університеті відкриваються нові спеціальності й освітніх програм, які викликають неабияке зацікавлення як в абітурієнтів, так і в майбутніх роботодавців. До таких нових освітніх програм, зокрема належить «Економіка природокористування» (спеціальність 051 «Економіка», галузі знань 05 «Соціальні та поведінкові науки»).

Під час вступної кампанії-2019 за цією освітньою програмою буде здійснюватися прийом на денну форму бакалаврату. Обсяг прийому – 15 осіб, форма навчання – за кошти юридичних і фізичних осіб.

Для вступу необхідно надати сертифікати із ЗНО з української мови та літератури, з історії України й з іноземної мови або географії (за вибором). Вимога до освітнього рівня вступників – наявність повної середньої освіти.

Термін навчання на денній формі – 4 роки (240 кредитів).

Освітня програма передбачає підготовку фахівців (за вибором студентів) за такими спеціалізаціями: зелена економіка, економіка розвитку об’єднаних територіальних громад, економіка раціонального природокористування.

Результати засвоєння програми визначаються знаннями та навичками, що їх набудуть випускники, а також їхньою здатністю розв’язувати складні спеціалізовані задачі та практичні завдання у галузі економіки природокористування, що передбачає застосування новітніх теорій та методів при здійсненні комплексних досліджень еколого-економічних систем.

Зауважимо, що в ЗНУ великого значення надають формуванню практичних навичок і компетенцій майбутніх фахівців із економіки природокористування. Освітня програма передбачає дві виробничі практики на провідних підприємства Запорізької області, в Запорізькій торгово-промисловій палаті, Запорізькій обласній державній адміністрації, проведення практичних та лекційних занять англійською мовою.

Форми атестації випускників – комплексний державний кваліфікаційний екзамен. Професійна кваліфікація, яку присвоюються після завершення навчання, – бакалавр з економіки, фахівець з економіки природокористування.

Випускники зможуть працювати на таких посадах, як: асистент географа-економіста,фахівець з раціонального природокористування, помічник керівника малого підприємства без апарату управління, інспектор з природокористування, асистент фахівця з розміщення продуктивних сил та регіональної економіки.

Усі охочі дізнатися більше про цю освітню програму, за якою готують затребуваних на ринку праці фахівців, можуть звертатися до приймальної комісії ЗНУ за адресою: вул. Жуковського, 66б (навчальний корпус №2), ауд. 114, 115 або за телефоном: 764-67-53.

Також необхідну інформацію про освітню програму можна знайти за покликанням: https://www.znu.edu.ua/ukr/pk/11718/11735/12180, а про економічний факультет ЗНУ – на сторінці: https://www.znu.edu.ua/ukr/university/departments/economy