Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультету іноземної філології провели спільну ранкову руханку

Студенти факультету іноземної філології провели спільну ранкову руханку

08.05.2019 13:25 Все Головні новини Факультети Іноземної філології

8 травня на студентській площі між 2 і 6 корпусом ЗНУ активісти студентської ради факультету іноземної філології організували для всіх студентів спільну ранккову руханку, таким чином долучаючи молодь до ведення активного і здорового способу життя.

До цього спортивного заходу зміг долучитись кожен бажаючий студент, який полюбляє спорт, активний відпочинок і приємну музику. Загалом, студенти виконали низку спортивних вправ на всі групи м’язів, пограли в м’яч потанцювали та підняли настрій собі і оточуючим.

Провели руханку студентки, які дбають про своє здоров’я та гарну спортивну форму - Марія Петренко, Дар’я Близнюк та Олександра Дайнего. Під звуки бадьорої музики вони із задоволенням виконували комплекс вправ, підібраних так, аби всі відчули себе бадьорими та здоровими.

Після завершення руханки студенти висловили сподівання, що у ЗНУ й надалі розвиватимуться спортивні традиції і все ширше коло студентів буде долучатися до таких подій.