Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті провели настановчу конференцію для студентів-практикантів

10.05.2019 09:26 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет освітній процес практика

Сьомого травня на юридичному факультеті відбулась настановна конференція щодо проходження практики для студентів третього курсу.

Конференція відбулась за участю заступника декана з виховної роботи Кирила Алімова, професора Іллі Сквірського й професора Дмитра Єрмоленка.

Студенти отримали важливу інформацію щодо організаційних моментів проходження практики, оформлення щоденника практики та звіту.

Як зазначила з цього приводу після завершення конференції студентка Анастасія Чуприна: «Цього разу я хочу пройти практику в адвоката, тому що я вже відвідувала прокуратуру та Олександрівський районний суд. Практика – це змога зрозуміти, яка саме юридична діяльність для мене ближче, що цікавіше і куди після закінчення навчання я хочу піти працювати. Важливим є те, що твої знання стають дедалі якісніше, коли ти застосовуєш їх практично».

Уже через кілька тижнів третьокурсники в різних органах та організаціях (прокуратура, суд, поліція, ГТУЮ та інших) продемонструють  рівень знань та умінь, здобутих під час навчання на юридичному факультеті Запорізького національного університету.

Дарина Куліченко