Запорізького національного університету

Міжнародна освітня мережа шкіл CES

10.05.2019 11:27:00

Міжнародна освітня мережа шкіл CES  уже понад 30 років допомагає студентам з усього світу в розвитку навичок англійської мови. Школи розташовані в містах Великобританії і Ірландії - Дубліні, Оксфорді, Лондоні, Брайтоні, Уортінге і Лідсі.

Курси англійської мови

Вік: 16+

Дати початку програми: будь-якого понеділка

Мінімальна тривалість: 2 тижні

Серед пропонованих навчальних програм в школі CES в Дубліні:

• Загальна англійська. Курс доступний протягом цілого року, навчання проходить з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 13:00. У тиждень передбачено 20 уроків в групі з 10-14 студентів.
  • Інтенсивний загальний англійська. Курс загальної англійської доповнений трьома уроками з вівторка по четвер - з 14:00 до 16:00, які спрямовані на розвиток розмовної мови і сприйняття її на слух. Навчання за програмою доступно протягом усього року, інтенсивність - 26 уроків на тиждень.

Соціальна програма - невід'ємна частина життя школи CES, тому кожен знайде щось для себе. Важливим вважається вивчення не тільки мови, але також культури і середовища проживання. У період літа студентам пропонується великий вибір розважальних заходів (за бажанням).

Вартість курсу:

• за три тижні навчання складе 880 Євро (20 уроків) або 1045 Євро (26 уроків).
  • за два тижні - 630 і 741 Євро.

У вартість входить:

• уроки англійської;
  • тестування в перший день після приїзду в школу для визначення рівня англійської мови;
  •  реєстраційний внесок;
  •  навчальні матеріали та сертифікат про закінчення курсу.

Вартість проживання:

• за три тижні 619 Євро;
  • за два - 436 Євро.
  • Для студентів від 18 років допускається розміщення в резиденції (4-5 км від школи). Вартість за дво- / тримісну кімнату - 430 Євро за два тижні і 610 за три. Плюс обов'язково взяти трансфер - 70 Євро (з аеропорту).

Детальна інформація щодо шкіл за посиланням : https://karandash.ua/languages/english/ces-dublin/