Анонси / Новини / У ЗНУ триває реєстрація вступників для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови (ЄВІ) та єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) (для спеціальності 081 Право)

27.05.2019 15:23

Дата: із 13 травня - по 3 червня 2019 р.
Час: 9.00-17.00 (понеділок-п'ятниця)
9.00.- 14.00 (субота)
Місце: навчальний корпус № 1, аудиторія 38

У ЗНУ розпочинається реєстрація вступників для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови (ЄВІ) та єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) (для спеціальності 081 Право) для денної і заочної форми здобуття освіти у період із 13 травня по 3 червня 2019 р.
А з 13 травня по 31 травня триватиме складання у ЗНУ додаткових фахових вступних випробувань.
Нагадуємо, що відповідно до Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти у 2019 році, обов’язковим для вступу в магістратуру на спеціальності 032 Історія та археологія, 033 Філософія, 051 Економіка, 052 Політологія, 053 Психологія, 054 Соціологія, 061 Журналістика, 071 Облік і оподаткування, 072 Фінанси, банківська справа та страхування, 073 Менеджмент, 075 Маркетинг, 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, 081 Право, 121 Інженерія програмного забезпечення, 122 Комп’ютерні науки, 242 Туризм, 281 Публічне управління та адміністрування, 291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії є складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови (ЄВІ) у форматі ЗНО.
Для вступу на спеціальність 081 Право, окрім єдиного вступного іспиту з іноземної мови, необхідно скласти єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) також у форматі ЗНО.
ЄФВВ містить два блоки тестових завдань: перший блок – тест загальних навчальних правничих компетентностей (ТЗНПК) та другий блок – тест з восьми базових правничих дисциплін (блок Право).
ТЗНПК укладаються відповідно до Програми, затвердженої наказом МОН від 8 квітня 2016 року № 409. Тестові завдання блоку Право укладаються відповідно до Програми, затвердженої наказом МОН від 28 березня 2019 року № 410.
Для того щоб зареєструватися для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови (ЄВІ) та єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) за технологією ЗНО абітурієнт повинен особисто надати такий перелік документів:
1. Довідку з деканату щодо планового строку завершення навчання;
2. Оригінал та копію документу, що посвідчує особу або ID-картка та витяг з Єдиного державного демографічного реєстру (за наявності);
3. Оригінал та копію реєстраційного номеру облікової картки платника податків (індивідуальний податковий номер); 4. У разі зміни прізвища, імені та по батькові – оригінал та копію документу, що вказує на зміну паспортних даних;
5. Чотири кольорових фотокартки розміром 3 х 4 см