Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Цьогорічна студентська спартакіада завершилася змаганнями з легкої атлетики

Цьогорічна студентська спартакіада завершилася змаганнями з легкої атлетики

11.05.2019 10:16 Все Головні новини Факультети Університет спортивно-оздоровчий комплекс студентська спартакіада перемога

Цього тижня відбувся останній етап щорічної університетської студентської спартакіади, підсумком якого стали змагання з легкої атлетики – серед чоловічих та жіночих команд факультетів. Після їхнього завершення були й визначені переможці – команди факультетів та кращі спортсмени серед дівчат і юнаків, яким вручили грамоти та медалі за відповідні місця.

Легкоатлети традиційно змагалися у трьох видах спорту: біг на 60 м, біг на 100 м та естафета 4x100. Команди 10 факультетів (окрім факультету фізичного виховання та журналістики) взяли участь у цих змаганнях. Загалом було представлено 198 спортсменів.

Нагадаємо, що організаторами заходу виступає керівництво спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ – його директор Михайло Протас та заступник Олександр Петренко. Головним суддею спартакіади був Сергій Жестков.

Відповідно до кількості балів, набраних командами факультетів, між учасниками були розподілені загальнокомандні місця. Найкращими легкоатлетами серед дівчат виявилися: 1 місце – факультет іноземної філології; 2 місце – факультет менеджменту; 3 місце – факультет соціальної педагогіки та психології.

Серед хлопців перемогу здобули: 1 місце – математичний факультет; 2 місце – економічний факультет; 3 місце – юридичний Факультет.

Варто відзначити, що чоловіча команда економічного факультету вже другий рік поспіль стабільно посідає другу сходинку турнірної таблиці. Інші факультети розподілили командні місця між собою наступним чином: серед чоловіків 4 місце посідають студенти ФІФ; 5 місце – факультет менеджменту; 6 – біологічний факультет; 7 – філологічний факультет; 8 місце – ФСУ; 9 місце – СПП; 10 – історичний факультет. Серед дівчат здобули 4 місце – студентки економічного факультету; 5 місце – біологічного факультету; 6 місце – за математичним факультетом; 7 місце – філологічний факультет; 8 місце – ФСУ.

Окрім іншого, серед переможців були відзначені за особисті досягнення найкращі легкоатлети серед дівчат та юнаків.

Урочисте закриття студентської спартакіади ЗНУ 2018/2019 та нагородження команд-переможців і учасників змагань відбудеться 21 травня у СОК ЗНУ.

Олена Хлистун