Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі та студенти філологічного факультету продовжують профорієнтаційні зустрічі із запорізькими старшокласниками

11.05.2019 10:00 Все Головні новини Факультети Філологічний Філологічний факультет профорієнтаційна діяльність зустріч з абітурієнтів співпраця зі школами

На запрошення керівництва школи доцент кафедри української літератури Ірина Бакаленко та студентка філологічного факультету Вікторія Телятник завітали в Запорізьку школу № 60, де зустрілися зі старшокласниками. Інформація про особливості успішного проходження державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання та вступ до закладів вищої освіти у 2019 році стали предметом обговорення в аудиторії.

Зустріч розпочалась мотиваційною грою «Білий шум». Під час неї учні переконалися у важливості отримання перевіреної та достовірної інформації про особливості зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії 2019 року – з офіційних сайтів Українського центру оцінювання якості освіти, Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти та Запорізького національного університету.

Ірина Бакаленко звернула увагу школярів на умови успішного проходження зовнішнього незалежного оцінювання: важливість ознайомлення з маршрутом просування до пункту тестування з метою уникнення запізнень абітурієнтів в день тестування; наявність відповідних документів для участі в основній сесії ЗНО (паспорт або інший документ, серію та номер якого зазначено у сертифікаті; сертифікат; запрошення-перепустка). А також – відсутність у абітурієнтів засобів зв’язку, навушників, флешок та інших пристроїв та технічних засобів обробки та зчитування інформації, шпаргалок тощо.

До основної сесії ЗНО ще є достатньо часу для успішної підготовки до складання тестування, а тому школярам були окреслені типові помилки учасників ЗНО, надано цінні поради та «лайфхаки» щодо підготовки та складання зовнішнього незалежного оцінювання.

На заході йшлося про особливості та терміни вступної кампанії 2019, розрахунок конкурсного балу вступника; пріоритетність заяв при вступі, порядок подання заяв, вступ за квотами, формування рейтингових списків вступників. Творчі конкурси, освітні програми Запорізького національного університету, зокрема філологічного факультету, практична підготовка студентів до майбутньої професійної діяльності, можливості працевлаштування випускників, навчання та студентське дозвілля – це неповний перелік питань, якими цікавились майбутні вступники.

Студентка філологічного факультету Вікторія Телятник розповіла школярам про особливості та переваги навчання за освітніми програмами філологічного факультету, наукові, спортивні та культурно-масові заходи. А також – про активну громадську й волонтерську діяльність, виробничі практики у Польщі та Болгарії, можливості навчатись та проходити стажування у закордонних вишах, зустрічі з видатними особистостями, майстер-класи досвідчених учителів-словесників та випускників університету у межах «Школи професійної майстерності майбутнього вчителя-словесника». А використання у процесі зустрічі презентації та QR-кодів з посиланнями на інтернет-сторінки філологічного факультету підвищило зацікавленість майбутніх вступників в отриманні інформації та дозволило більш уважно слідкувати за розповіддю й отримати відповіді на всі актуальні для них питання.

«Дерево вражень», «пігулки для щастя», побажання високих балів на ЗНО та зустрічі з випускниками в університеті уже в якості студентів ЗНУ – додали впевненості школярам.

Фотогалерея: https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2580672095295501

Філологічний факультет