Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Головна сторінка / Викладачі / Башлій Сергій Вікторович

Башлій Сергій Вікторович

ЗНУ Викладачі Інженерний інститут ЗНУ Факультет енергетики, електроніки та інформаційних технологій Кафедра електротехніки та енергоефективності

Кандидат технічних наук, доцент

Дисципліни

  • Інженерна та комп’ютерна графіка;
  • Металургійні печі;
  • Основи тепло – і масообмінних процесів;
  • Енерго- та ресурсозберігаючі технології в чорній металургії;
  • Оптимізація металургійних процесів в чорній металургії.

Розклад консультацій

Біографія

Після закінчення середньої школи № 87 у 1979 році, розпочав трудову діяльність шліфувальником інструментального цеху Запорізького кабельного заводу. В 1980 році призваний до лав Радянської Армії. Після звільнення у 1982 році поступив до Запорізького індустріального інституту (ЗІІ). В 1987 році, після закінчення з відзнакою ЗІІ за спеціальністю «інженер-теплоенергетик», зарахований на посаду асистента кафедри автоматизації металургійних процесів ЗІІ. У 1994 році в Дніпропетровській Національній металургійній академії України захистив кандидатську дисертацію на тему: «Дослідження та вдосконалення камерної рециркуляційної печі». У 1995 році отримав вчене звання доцента кафедри автоматизації технологічних процесів Запорізької державної інженерної академії (ЗДІА). З 2000 по 2010 роки працював на посаді завідувача кафедрою інженерної графіки та нарисної геометрії ЗДІА, а з 2010 по 2018 роки – доцента кафедри металургії ЗДІА. У 2018 році очолив кафедру електротехніки та енергоефективності ЗДІА

Наукова робота

Коло наукових інтересів: струменевий рух рідини та газів в печах і пальникових пристроях; вдосконалення і впровадження енерго- та ресурсозберігаючих технологій в металургійній галузі; дослідження та розробка енергоефективних заходів в технологічному процесі.

Автор більш ніж 80 наукових праць, з них 5 патентів, 1 монографія, 15 навчально-методичних посібників, наукові статті в фахових періодичних виданнях, тези доповідей на науково-практичних конференціях.

Веде активну роботу по залученню студентів до наукової роботи, очолює студентський науковий гурток, в рамках якого кожен рік публікуються тези доповідей та статті в наукових журналах, захищаються курсові, дипломні бакалаврські та магістерські роботи.

Інформація надана Інженерним інститутом ЗНУ

Башлій Сергій Вікторович