Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Економічний факультет подарував свято дітям-сиротам

Економічний факультет подарував свято дітям-сиротам

23.12.2008 13:07 Економічний факультет Благодійність

На економічному факультеті Запорізького національного університету протягом листопада тривала благодійна акція «Допоможи дітям-сиротам». Ініціатором її проведення стала студентська рада факультету.

Завдяки активності студентів, під час акції зібрали багато м’яких іграшок та близько двох тисяч гривень. На ці кошти майбутні економісти придбали настільні ігри, волейбольні, баскетбольні та футбольні м’ячі, набір для гри у настільний та великий теніс, а також солодощі.
Напередодні Дня святого Миколая з цими подарунками представники факультету завітали до Матвіївської школи-інтернату, що знаходиться у Вільнянскому районі Запорізької області. Його вихованці радо зустріли декана економічного факультету Емілію Прушківську, її заступника з виховної роботи Вікторію Сьомченко. І, звісно, малі із захопленням спілкувалися зі студентами-активістами, перевдягненими Святим Миколаєм (Денис Голубєв) та Янголом (Катерина Яресько). Останні розповіли дітям історію Святого Миколая, про його дитинство, життя, святі справи та про те, як вшановували його християни в давні часи та сьогодні.
Святий Миколай привітав дітей від імені усіх студентів економічного факультету нашого університету з Різдвяними святами, роздав подарунки та пообіцяв, що наступного року знову завітає до них знову.