Анонси / Новини / У ЗНУ проведуть підсумкове засідання ХІІ загальноуніверситетської науково-практичної конференції студентів, аспірантів і молодих вчених "Молода наука"

11.05.2019 09:14

Дата: 16 травня
Час: 13.00
Місце: навчальний корпус №1, ауд. 50

У ЗНУ проведуть підсумкове засідання ХІІ загальноуніверситетської науково-практичної конференції студентів, аспірантів і молодих вчених "Молода наука".
У програмі заходу - привітання молодих науковців представниками адміністрації ЗНУ, звіти голів факультетських підрозділів Наукового товариства студентів, аспірантів. докторантів і молодих вчених і голови товариства, нагородження кращих студентів й аспірантів-наууковців ЗНУ.