Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Головна сторінка / Викладачі / Трифонов Геннадій Федорович

Трифонов Геннадій Федорович

ЗНУ Викладачі Інженерний інститут ЗНУ Факультет економіки та менеджменту Кафедра економіки підприємства

Кандидат економічних наук, доцент

Дисципліни

  • Економіка праці та соціально-трудові відносини
  • Організація і нормування праці
  • Товарна інноваційна політика

Розклад консультацій

  • понеділок, 13:00 – 14:00

Біографія

Трифонов Геннадій Федорович працює доцентом кафедри економіки підприємства з 2014 р., веде плідну навчальну і наукову діяльність. За час роботи на кафедрі проявив себе як кваліфікований викладач.

Стаж науково-педагогічної роботи 49 років.

2018 – 2019 рр. – відповідальний секретар наукового журналу «Економічний вісник Запорізької державної інженерної академії», включеного до переліку наукових фахових видань України.

Педагогічна діяльність включає читання лекцій та проведення практичних занять з курсів «Економіка праці та соціально-трудові відносини», «Організація і нормування праці»», «Товарна інноваційна політика», а також керівництво курсовим проектуванням та кваліфікаційними роботами магістрів. Під час роботи у навчальному закладі були підготовлені у співавторстві навчально-методичний посібник з дисципліни «Економіка праці та соціально-трудові відносини» та методичні вказівки до практичних занять з курсу «Біржова справа та інтернет-трейдинг», підготовлені конспекти лекцій з дисциплін «Організація і нормування праці» та «Товарна інноваційна політика».

 

Наукова робота

розвитком та регулюванням соціально-трудових відносин, питання щодо оцінювання діяльності економічних суб’єктів у сфері праці і трудових відносин.

Основні теоретичні і практичні результати проведених досліджень доповідались на міжнародних та всеукраїнських наукових та науково-практичних конференціях.

Інформація надана Інженерним інститутом ЗНУ

Трифонов Геннадій Федорович