Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Головна сторінка / Викладачі / Тюхтій Микола Петрович

Тюхтій Микола Петрович

ЗНУ Викладачі Інженерний інститут ЗНУ Факультет економіки та менеджменту Кафедра економіки підприємства

доктор економічних наук, професор

Дисципліни

    :
  • Планування і контроль на підприємстві
  • Економіка та організація інноваційної діяльності
  • Обґрунтування господарських рішень і оцінювання ризиків

Розклад консультацій

  • понеділок 13:00-14:00

Біографія

Закінчив Чернігівське вище військове авіаційне училище льотчиків, Одеський технологічний інститут холодильної промисловості, спеціальність «Холодильні та компресорні машини і установки», інженер-механік (1975 р.), Одеський інститут народного господарства, спеціальність «Планування промисловості», економіст (1982 р.).

Доктор економічних наук зі спеціальності «Економіка промисловості» (1994 р.). З 2005 р. по 2009 р. завідувач кафедри економіки підприємства Державного вищого навчального закладу Української академії бізнесу та підприємництва (УАБП), з 2009 р. по 2011 р. завідувач кафедри менеджменту факультету бізнесу УПБП, з 2013 р. по 2014 р. завідувач кафедри менеджменту факультету менеджменту МАУ. З 2014 р. по теперішній час професор кафедри економіки підприємства Інженерного інституту ЗНУ.

Академік АЕН України, спеціальність «Грошовий обіг (Moneyturnover)» (1995 р.), Академік Міжнародної академії холоду.

Стаж педагогічної роботи у вищих навчальних закладах освіти – 12 років. Стаж практичної роботи – 26 років.

 

Наукова робота

Коло наукових інтересів торкається дослідження питань, пов’язаних з управлінням інноваційною діяльністю підприємств, визначення стратегій інноваційного забезпечення суб’єктів господарювання, а також питань якісної та кількісної оцінки ризиків і його оптимізації на вітчизняних підприємствах. Основні теоретичні і практичні результати досліджень доповідались на міжнародних та всеукраїнських наукових та науково-практичних конференціях. За 2014-2018 рр. прийнято учать у 20 наукових конференціях, підготовлено 27 тез доповідей, в тому числі під науковим керівництвом студентами підготовлено 15 тез доповідей и 8 наукових публікацій.

Інформація надана Інженерним інститутом ЗНУ

Тюхтій Микола Петрович