Стара версія
Головна сторінка / Викладачі / Дробишева Олена Олегівна

Дробишева Олена Олегівна

ЗНУ Викладачі Інженерний інститут ЗНУ Факультет економіки та менеджменту Кафедра економіки підприємства

кандидат економічних наук, в.о. зав. кафедри економіки підприємства Інженерного інституту ЗНУ

Дисципліни

• Економіка підприємства
  • Економічний аналіз
  • Інноваційний розвиток підприємства
  • Конкурентоспроможність підприємства
  • Глобальна економіка

Розклад консультацій

• понеділок 13:00-14:00

Біографія

У 1997 р. закінчила Запорізький державний університет за спеціальністю «Облік і аудит».

Кандидат економічних наук зі спеціальності 08.00.04 «Економіка та управління підприємствами» за видами економічної діяльності (2015 р.).

З 2018 р. консультант Проекту Проміс (Проект МТД «Партнерство для розвитку міст»,що впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади).

Стаж педагогічної роботи у вищих навчальних закладах освіти ІV рівня акредитації – 20 років.

Професійна діяльність:

1997-2001 – асистент кафедри економіки ринкових відносин Запорізького державного університету.

2002-2007 – викладач кафедри фінансів та кредиту Запорізького Національного університету.

2008-2015 – старший викладач кафедри економіки підприємства Запорізької державної інженерної академії.

2015 – дотепер доцент кафедри економіки підприємства Інженерного інституту ЗНУ.

Тема кандидатської дисертації

«Антикризове управління як інструмент запобігання банкрутства промислових підприємств в сучасних умовах».

Коло наукових інтересів: антикризове управління вітчизняними підприємствами; управління інноваційним розвитком та конкурентоспроможністю підприємств, проблеми економічного аналізу.

Має більше 100 наукових публікацій, з них за останні п’ять років – 2 монографії, 8 праць навчально-методичного характеру, більше 30 публікацій у фахових виданнях. Під науковим керівництвом студентами опубліковано більш ніж 50 наукових праць та підготовлено тези доповідей на науково-практичні конференції.

Організація участі студентів в конкурсі бізнес-планів підприємницької діяльності в рамках діяльності Центру розвитку підприємництва Інженерного інституту «Бізнес-Інкубатор».

Інформація надана Інженерним інститутом ЗНУ

Дробишева Олена Олегівна