Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студент ЗНУ став переможцем обласної олімпіади з питань оподаткування

Студент ЗНУ став переможцем обласної олімпіади з питань оподаткування

23.12.2008 13:11 Економічний факультет Олімпіада

Студенти економічного факультету Запорізького національного університету в черговий раз підтвердили високий рівень своїх знань. Про це свідчать результати олімпіади з питань оподаткування для студентів п’ятих курсів економічних факультетів вищих навчальних закладів Запорізької області. Організатором змагань між майбутніми економістами виступила Державна податкова адміністрація у Запорізькій області.

Змагання проходили у два тури. Спершу всі учасники мали пройти конкурс на кращі письмові роботи, присвячені податковій тематиці. Потім, на початку грудня, найсильніші змагалися у другому турі, що проходив у формі тестування. За результатами олімпіади журі визнало переможцем студента економічного факультету (спеціальність «Облік і аудит») Андрія Мельникова. Його однокурсниця Євгенія Ляцевич увійшла до дев’ятки найкращих учасників олімпіади.